Dwa remisy w dwóch ostatnich kolejkach...

Sokół Chwaliszew w dwóch ostatnich kolejkach klasy B sezonu 2015/2016 zanotował dwa remisy. Oba spotkania zakończyły się wynikami 2:2.

W 17 kolejce Sokół zremisował w meczu wyjazdowym z Prosną Chocz - Kwileń 2:2. W tym meczu gospodarze objęli prowadzenie w 22 min. W 39 min. do wyrównania doprowadził Rafał Kłopocki po podaniu Łukasza Sobierajczyka, który wrzucił piłkę z autu w pole karne gospodarzy. W 55 min. to Sokół objął prowadzenie. Po podaniu Rafała Kłopockiego bramkę na 1:2 dla Sokoła zdobył Jacek Ciepły. Gospodarze wyrównali w 58 min.

W ostatniej 18 kolejce Sokół zremisował znów 2:2 w meczu na własnym boisku z Huraganem Szczury. Na początku to Sokół mógł wyjść na prowadzenie, lecz w akcji sam na sam z bramkarzem dobrą okazję zmarnował Jacek Kalak uderzając obok bramki gości. W 15 minucie to goście wyszli na prowadzenie, a 3 minuty później było już 0:2. W 35 minucie bramkę na 1:2 zdobył Jacek Kalak. Do wyrównania doprowadził w 84 minucie Radosław Galer..